İştirakler » Health, Safety and Enviroment
HSE (Health, Safety and Enviroment) uygunluk kontrolleri, süreç yönetimi, sağlık ve güvenlik kontrolleri, PKD Rapor ve Eğitimleri, Kantitatif Risk Analizleri ve Acil Durum Planları, Büyük Endüstriyel Kazalar


ALMER Group 2007 yılından faaliyetlerine başlamış ve kısa zaman içerisinde büyük ve önemli projelere imza atmıştır. Ankara Merkez Ofis, Kocaeli/Gebze ve İstanbul Şubeleri ile hizmetlerine devam eden ALMER Group konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile Çevre, İş Güvenliği ve Laboratuar-Analiz konularında hizmet vermektedir.

BAŞARAN İSG; T.C.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen uzmanlık sertifikalarına sahip İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimleri ile iş yerlerinde İSG mevzuatları doğrultusunda risk değerlendirme ve acil müdahale çalışmaları, iş yeri denetim ve kontrol çalışmaları, İSG eğitim ve tatbikatları ile çalışan sağlık muayenelerini gerçekleştirmektedir.

İSG Hizmetlerimiz T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca sertifikalandırılmış A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimliği sertifikalarına sahip Uzman Doktorlar tarafından yürütülmektedir.

Web: www.basaranisg.com

Copyright © 2013 Almer Group